Ledare

Här du kontaktuppgifter till ledare i vår kår.

andreas_150

Andreas Starrsjö

Språkrör Rovorna
E-post: andreas@enskedescout.se
Mobil:
0739-47 11 30

Sköta kårens förråd och material.

annaf

Anna Fransson

E-post: info@enskedescout.se

Förälder

iPhone 5s 084

Axel Bergquist

Ledamot, Assistent, Webbansvarig
E-post: axel.bergquist135@gmail.com
Mobil:
070 715 65 06

Ledamot i styrelsen

ellen

Ellen Sjöberg

Kårordförande Ledare Tävlingsledare
E-post: ellen@enskedescout.se
Mobil:
0704-878878

Kårordförande...

emma_150

Emma Thinsz

Avdelningsledare Delegat
E-post: emma@enskedescout.se
Mobil:
0732-440320

Ledare

Felix Lindmalm

Felix Lindmalm

Ledamot Ledare Ersättare Delegat
E-post: fille@enskedescout.se
Mobil:
0735-270412

Ledare

frida

Frida Andrén

Ledare Kassör
E-post: frida@enskedescout.se
Mobil:
0739-044444

Ledare, Kårkassör

anonym_150

Ida Aronsen

E-post: info@enskedescout.se

Assistent

johan

Johan Ödmark

E-post: info@enskedescout.se

Förälder

joniz

Jonatan Sundén

Avdelningsledare Ersättare Delegat Valberedning
E-post: jonis@enskedescout.se
Mobil:
0761-074989

Ansvarar för avdelningen Vildkatterna

moa_150

Moa Hansson

Ledare
E-post: moa@enskedescout.se
Mobil:
0762-667595

Ledare

anonym_150

Monika König

E-post: info@enskedescout.se

Förälder

putte_stjernberg_150

Patrik Stjernberg

Ledare
E-post: putte@enskedescout.se

Ledare för avdelningen Skedarna

Richard_150

Richard Odell

Avdelningsledare
E-post: richard@enskedescout.se
Mobil:
0708-304700

Ansvarar för avdelningen Rovdjuren

anonym_150

Tilda Aspe

Ledamot Delegat Assistent
E-post: tilda@enskedescout.se

Assistent på Sjöfåglarna

ulf

Ulf Kihlström

Ledare
E-post: ulf@enskedescout.se
Mobil:
0702-870055

Ledare

viktor_150

Viktor Munkhammar

Avdelningsledare
E-post: viktor@enskedescout.se
Mobil:
0705-82 97 95

Ansvarar för avdelningen Vildkrypen